INTERMEDIATE FEMALE AGE GROUP RESULTS
2019 Peach Kids Alpharetta(Intermediate)
Windward Lake Club 06/09/2019
Directed by: Georgia Multisports
FEMALE INTERMEDIATE AGE GROUP: 9 - 9

Place No. First Last Sex SWIM Pace T1 RUN Pace NALTY TIME
1. 84 HADLEY LITTLEFIELD 9 F 2:34 2:34 0:29 6:03 9:45 9:05
2. 86 DAKOTA BLANKENFELD 9 F 2:45 2:45 0:38 5:57 9:35 9:19
3. 85 PHEBE CONNORS 9 F 2:58 2:58 0:51 6:16 10:05 10:04
4. 90 EMILY FREDERICKSO 9 F 2:59 2:59 0:33 6:36 10:36 10:06
5. 114 ABBYELLA DELADISMA 9 F 2:42 2:42 0:49 6:45 10:52 10:15
6. 87 SIDNEY CAPE 9 F 2:52 2:52 0:56 7:02 11:19 10:50
7. 88 ELLA LOUER 9 F 3:22 3:22 0:54 6:47 10:54 11:02
8. 89 KATE SOLOMON 9 F 3:17 3:17 1:09 7:49 12:35 12:14
9. 118 AVERY HEENE 9 F 3:42 3:42 0:53 8:30 13:41 13:04
10. 91 MADDIE TATE 9 F 8:45 8:45 2:24 9:47 15:44 20:55
FEMALE INTERMEDIATE AGE GROUP: 10 - 10

Place No. First Last Sex SWIM Pace T1 RUN Pace NALTY TIME
1. 131 ALEX PALEKAR 10 F 2:18 2:18 0:22 5:03 8:07 7:42
2. 108 LOUISE DELGADO 10 F 1:36 1:36 1:20 4:56 7:56 7:51
3. 132 GABBY LEE 10 F 2:48 2:48 0:37 5:25 8:42 8:49
4. 115 MILLY GROSSMANN 10 F 2:25 2:25 0:42 5:49 9:21 8:56
5. 138 ESTELLE REAVEY 10 F 2:37 2:37 0:46 6:27 10:22 9:49
6. 111 RIOM LAWRENCE 10 F 2:31 2:31 0:38 6:54 11:07 10:02
7. 162 KENDALL DUNN 10 F 3:13 3:13 0:20 6:37 10:38 10:08
8. 112 LILY MCINTOSH 10 F 2:33 2:33 1:06 6:33 10:33 10:11
9. 165 DRU JECKEWICZ 10 F 3:08 3:08 0:41 6:56 11:10 10:44
10. 113 LUCILLE TOMICH 10 F 3:04 3:04 1:12 6:43 10:48 10:57
11. 109 MARIA BABINEAU 10 F 3:07 3:07 1:01 7:13 11:37 11:21
12. 107 MAYA BEREZITSKY 10 F 2:54 2:54 0:45 7:44 12:27 11:22
13. 139 MAIRI BONTRAGER 10 F 2:51 2:51 1:44 7:01 11:18 11:36
14. 110 PALMER KENDRICK 10 F 2:27 2:27 1:03 8:09 13:07 11:39
15. 119 MAISIE RUDE 10 F 3:10 3:10 1:20 8:00 12:52 12:29
16. 144 OLIVIA HAMMACK 10 F 2:36 2:36 1:30 8:47 14:08 12:53
17. 116 SUMMER WALTERS 10 F 3:02 3:02 1:57 8:09 13:07 13:07
FEMALE INTERMEDIATE AGE GROUP: 11 - 11

Place No. First Last Sex SWIM Pace T1 RUN Pace NALTY TIME
1. 159 CHLOE SAGE MEASEL 11 F 5:14 8:25 8:02
2. 155 ALEXIA DAVIS 11 F 2:39 2:39 0:26 6:02 9:42 9:05
3. 154 ALISON MALTON 11 F 2:49 2:49 0:22 6:12 9:59 9:23
4. 163 JOY JORDAN 11 F 2:29 2:29 0:38 6:26 10:21 9:32
5. 135 MALIN HARRISON 11 F 2:52 2:52 0:47 6:10 9:54 9:48
6. 137 LUCY OETKER 11 F 2:41 2:41 0:39 6:40 10:44 9:59
7. 140 KATHARINE DZIUMA 11 F 2:58 2:58 0:48 6:21 10:14 10:06
8. 142 AUDREY LYONS 11 F 3:05 3:05 0:59 6:24 10:18 10:26
9. 136 LILLIAN AHMADI 11 F 2:57 2:57 0:44 6:52 11:03 10:32
10. 160 NORAH HENRY 11 F 2:45 2:45 0:41 7:14 11:38 10:39
11. 141 JULIA MCMURPHY 11 F 3:10 3:10 0:55 6:41 10:45 10:45
12. 158 ELISE DELADISMA 11 F 2:26 2:26 1:04 7:22 11:50 10:50
13. 145 SWAPNA BRINDA GURURAJ 11 F 2:41 2:41 0:55 7:17 11:42 10:51
14. 161 KYRIAKI BAKER 11 F 2:52 2:52 0:38 7:24 11:54 10:52
15. 134 CLAIRE SADLER 11 F 2:46 2:46 1:00 7:45 12:27 11:30
16. 143 NORA BOYLAN 11 F 2:41 2:41 0:39 8:33 13:46 11:52
INTERMEDIATE MALE AGE GROUP RESULTS
2019 Peach Kids Alpharetta(Intermediate)
Windward Lake Club 06/09/2019
Directed by: Georgia Multisports
MALE INTERMEDIATE AGE GROUP: 9 - 9

Place No. First Last Sex SWIM Pace T1 RUN Pace NALTY TIME
1. 78 LEONARDO GAWRILJUK 9 M 2:26 2:26 0:35 5:25 8:43 8:26
2. 77 THOMAS FORREST 9 M 2:37 2:37 0:28 6:05 9:47 9:10
3. 81 TOWNESEND AXT 9 M 2:48 2:48 0:57 5:58 9:36 9:42
4. 83 WYATT WOOLLEY 9 M 3:01 3:01 0:58 6:21 10:13 10:19
5. 98 JACKSON LEDFORD 9 M 3:14 3:14 1:09 6:39 10:41 11:00
6. 79 DANIEL GORRICHO 9 M 3:31 3:31 1:50 6:12 9:58 11:33
7. 82 ARMAN SHPUZA 9 M 3:32 3:32 1:28 6:40 10:43 11:39
8. 105 JOSEPH CROSS 9 M 4:22 4:22 0:50 7:12 11:34 12:23
9. 102 RYLAN HEENE 9 M 3:31 3:31 0:43 8:25 13:33 12:39
MALE INTERMEDIATE AGE GROUP: 10 - 10

Place No. First Last Sex SWIM Pace T1 RUN Pace NALTY TIME
1. 122 COLTON BLANKENFELD 10 M 2:12 2:12 0:34 5:00 8:03 7:45
2. 101 COLIN MALONEY 10 M 2:25 2:25 0:32 5:20 8:34 8:15
3. 95 JT ALISANGCO 10 M 2:42 2:42 0:49 5:15 8:27 8:46
4. 97 ANHUR SUMA 10 M 2:41 2:41 0:31 5:40 9:07 8:52
5. 92 ALEX HIGGINS 10 M 2:44 2:44 0:27 5:48 9:20 8:59
6. 99 TOM BEREZITSKY 10 M 2:43 2:43 0:51 5:33 8:56 9:06
7. 128 JAMES PLOWDEN 10 M 2:47 2:47 1:05 5:18 8:31 9:09
8. 106 JESSE WIDNER 10 M 2:51 2:51 1:01 6:42 10:46 10:32
9. 93 DANIEL GUDGIN 10 M 2:24 2:24 0:58 7:39 12:19 11:01
10. 100 TIMOTHY CHAU 10 M 2:36 2:36 1:53 6:43 10:48 11:11
11. 120 ZANE RITCHIE 10 M 3:44 3:44 0:36 7:09 11:31 11:28
MALE INTERMEDIATE AGE GROUP: 11 - 11

Place No. First Last Sex SWIM Pace T1 RUN Pace NALTY TIME
1. 147 JACK WESSINGER 11 M 2:17 2:17 0:26 4:53 7:52 7:35
2. 148 LUKE KOVAK 11 M 1:54 1:54 0:26 5:29 8:49 7:48
3. 121 SAJAN SHAH 11 M 2:10 2:10 0:23 5:34 8:57 8:06
4. 126 COLE BERGANTINO 11 M 2:37 2:37 0:44 5:27 8:45 8:46
5. 164 HUNTER BEASLEY 11 M 2:13 2:13 0:31 6:34 10:34 9:17
6. 125 ANDREW HAMMILL 11 M 3:01 3:01 0:38 5:43 9:12 9:22
7. 130 BOOTHE KILLIMETT 11 M 2:36 2:36 0:58 5:51 9:25 9:24
8. 129 LUKE VINSON 11 M 3:00 3:00 1:03 5:27 8:45 9:28
9. 150 MATEO STAHLMAN 11 M 3:07 3:07 0:30 6:09 9:54 9:46
10. 153 ROBERT RUDE 11 M 2:28 2:28 0:39 6:55 11:08 10:01
11. 149 JACK LOUER 11 M 3:01 3:01 1:07 6:52 11:04 11:00
12. 152 ADAM KOVACIC 11 M 3:35 3:35 0:48 6:40 10:44 11:02
13. 123 JEREMY FLUG FLUG 11 M 3:01 3:01 0:49 7:16 11:41 11:05
14. 151 COLIN PEREZ 11 M 3:31 3:31 1:25 6:49 10:58 11:44
15. 127 RAIN STAHLMAN 11 M 3:12 3:12 1:53 8:07 13:04 13:10