Ches-Mont Championships 10/14/19

October 14, 2019


Results By Chester County Running Store CCRS

Overall Finish List - Boys


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Mile 1     2.1         Time    Pace    Age  

    1      1   5407  Cole Walker           Unionville                            4:52    10:53       15:46.3  5:05/M   12  
    2      2   5398  Ethan McIntyre        Unionville                            4:57    11:11       16:09.3  5:13/M   11  
    3      3   5929  Bruce Trimmer         Oxford                                4:54    11:21       16:16.1  5:15/M   12  
    4      4   5883  Gavin Maxwell         Kennett                               4:58    11:27       16:25.5  5:18/M   11  
    5      5   2617  Brendan Flynn         Downingtown East                      5:06    11:24       16:30.9  5:19/M   10  
    6      6   5299  Riley Casey           Great Valley                          5:07    11:24       16:31.3  5:20/M   12  
    7      7   2686  Gavin Brophy          Henderson                             5:02    11:29       16:32.1  5:20/M   10  
    8      8   2636  Sean McDonald         Downingtown East                      5:05    11:27       16:33.1  5:20/M   12  
    9      9   5383  Sam Elsen             Unionville                            5:04    11:34       16:39.0  5:22/M   11  
   10     10   5911  Luke Campbell         Oxford                                4:59    11:42       16:42.4  5:23/M   12  
   11     11    767  Joshua Lewin          WC East                               5:02    11:41       16:44.2  5:24/M   12  
   12     12   4985  Luke Talham           Avon Grove                            5:08    11:42       16:50.8  5:26/M   12  
   13     13   4866  Benny Clark           Avon Grove                            5:08    11:43       16:52.0  5:26/M   11  
   14     14   2630  Caiden Leen           Downingtown East                      5:06    11:49       16:55.3  5:27/M   10  
   15     15   5325  Michael Search        Great Valley                          5:13    11:44       16:57.5  5:28/M   11  
   16     16   2565  Sean Murphy           Bishop Shanahan                       5:07    11:52       16:59.3  5:29/M   12  
   17     17   1111  Jahmir Carter         Coatesville                           5:07    11:54       17:01.4  5:29/M   12  
   18     18   2710  Luke Miles            Henderson                             5:05    11:56       17:01.6  5:29/M   11  
   19     19   2627  Jacob Lawson          Downingtown East                      5:06    11:55       17:02.3  5:30/M   11  
   20     20   5923  Ryan Latsch           Oxford                                5:17    11:49       17:06.5  5:31/M   10  
   21     21   2714  Patrick Rabin         Henderson                             5:15    11:57       17:13.1  5:33/M   11  
   22     22   5303  Matthew Dietrick      Great Valley                          5:14    12:04       17:18.4  5:35/M   11  
   23     23   5378  Jarrett Conway        Unionville                            5:21    11:58       17:19.6  5:35/M   11  
   24     24   4864  Ayden Caulder         Avon Grove                            5:27    11:53       17:20.1  5:35/M   11  
   25     25   2697  Luke Geier            Henderson                             5:16    12:06       17:22.9  5:36/M   12  
   26     26   2717  Rowan Shigeno         Henderson                             5:21    12:02       17:24.2  5:37/M   11  
   27     27   2624  Collin Hickey         Downingtown East                      5:16    12:07       17:24.4  5:37/M   11  
   28     28   5319  Patrick Mitchell      Great Valley                          5:24    11:59       17:24.7  5:37/M   11  
   29     29    770  Domenic Moser         WC East                               5:15    12:09       17:25.5  5:37/M   12  
   30     30   5321  Pierce Nolan          Great Valley                          5:24    12:01       17:25.7  5:37/M   11  
   31     31   5372  Aryan Abbaraju        Unionville                            5:22    12:03       17:26.2  5:37/M    9  
   32     32   5917  Gavin Fitzgerald      Oxford                                5:16    12:09       17:26.3  5:37/M   11  
   33     33   2628  Teagan Lawson         Downingtown East                      5:18    12:08       17:26.9  5:37/M    9  
   34     34   2649  Chris Walsh           Downingtown East                      5:16    12:13       17:30.5  5:39/M   10  
   35     35   5418  JJ Conzelmann         Downingtown West                      5:17    12:17       17:34.9  5:40/M   10  
   36     36   4983  Aidan Skinner         Avon Grove                            5:06    12:30       17:36.7  5:41/M   12  
   37     37   1210  Jack Harper           Downingtown West                      5:18    12:18       17:37.1  5:41/M   10  
   38     38   5692  Elisha Stigora        Rustin                                5:19    12:18       17:38.5  5:41/M   11  
   39     39   5924  Nick Marker           Oxford                                5:22    12:17       17:39.9  5:42/M   11  
   40     40   5422  Max Mullertz          Henderson                             5:15    12:24       17:40.0  5:42/M   11  
   41     41   5872  Jesse Comanda         Kennett                               5:28    12:12       17:41.1  5:42/M   10  
   42     42   5914  Daniel Cox            Oxford                                5:22    12:18       17:41.3  5:42/M   11  
   43     43   1200  Henry Debuque         Downingtown West                      5:18    12:23       17:41.9  5:42/M   11  
   44     44   2562  Jack Loeper           Bishop Shanahan                       5:21    12:21       17:42.5  5:43/M   11  
   45     45   2718  Patrick Snyder        Henderson                             5:25    12:17       17:43.0  5:43/M   10  
   46     46   2569  Ethan Perry           Bishop Shanahan                       5:21    12:23       17:44.9  5:43/M   11  
   47     47   1223  Nick Piergiovanni     Downingtown West                      5:20    12:25       17:45.3  5:44/M   11  
   48     48   5882  Kendal Lanier         Kennett                               5:31    12:13       17:45.5  5:44/M   10  
   49     49   2573  Connor Smith          Bishop Shanahan                       5:20    12:25       17:46.8  5:44/M   11  
   50     50   5388  James Hoopman         Unionville                            5:38    12:09       17:47.9  5:44/M   12  
   51     51   1122  Josh Miller           Coatesville                           5:25    12:23       17:48.5  5:45/M    9  
   52     52   5886  Cameron Olivier       Kennett                               5:28    12:21       17:49.5  5:45/M   12  
   53     53   5416  Jeremy Bechard        Downingtown West                      5:21    12:30       17:51.1  5:45/M   11  
   54     54   1192  Matthew Chylack       Downingtown West                      5:24    12:29       17:53.5  5:46/M   12  
   55     55   5317  Max Miller            Great Valley                          5:26    12:29       17:55.3  5:47/M   11  
   56     56   5371  Ansh Abbaraju         Unionville                            5:36    12:19       17:55.9  5:47/M   11  
   57     57   5327  Charles Sita          Great Valley                          5:25    12:30       17:56.0  5:47/M   10  
   58  (> 7)   2646  Aaron Scavuzzo        Downingtown East                      5:23    12:34       17:57.9  5:47/M   11  
   59     58   4859  Pierce Barfell        Avon Grove                            5:31    12:31       18:03.3  5:49/M   12  
   60  (> 7)   2639  Ethan Miller          Downingtown East                      5:33    12:31       18:04.3  5:50/M   11  
   61     59   1242  Zack Yaros            Downingtown West                      5:18    12:47       18:05.4  5:50/M   11  
   62     60   5878  Rio King              Kennett                               5:31    12:34       18:06.1  5:50/M   11  
   63     61   5873  Miko Davidson         Kennett                               5:36    12:30       18:07.3  5:51/M   10  
   64     62   2559  John Fader            Bishop Shanahan                       5:35    12:33       18:08.3  5:51/M   12  
   65  (> 7)   5308  Patrick Hanlon        Great Valley                          5:33    12:34       18:08.8  5:51/M   10  
   66     63    773  Tyler Pachuda         WC East                               5:34    12:34       18:09.4  5:51/M   11  
   67  (> 7)   2650  Jalen Ward            Downingtown East                      5:44    12:25       18:09.9  5:51/M   11  
   68     64   5979  Nick Durinzi          Rustin                                5:31    12:38       18:10.0  5:52/M   12  
   69     65   5977  Jimmy Coates          Rustin                                5:38    12:32       18:10.2  5:52/M   11  
   70     66   5973  Chris Canterino       Rustin                                5:29    12:42       18:11.7  5:52/M   10  
   71     67   5989  Dmitri Kosmidis       Rustin                                5:30    12:41       18:12.1  5:52/M   10  
   72  (> 7)   2708  John McCann           Henderson                             5:32    12:39       18:12.2  5:52/M   12  
   73     68   5891  Logan Piercy          Kennett                               5:37    12:38       18:15.5  5:53/M   10  
   74  (> 7)   5889  Gabe Pardo            Kennett                               5:39    12:36       18:15.7  5:53/M   10  
   75     69   4979  Alek Pochan           Avon Grove                            5:38    12:36       18:15.7  5:53/M   10  
   76     70   4870  Josh Herring          Avon Grove                            5:39    12:37       18:16.6  5:54/M   11  
   77     71    762  Gavin Hefferan        WC East                               5:34    12:42       18:16.9  5:54/M    9  
   78  (> 7)   2647  James Smith           Downingtown East                      5:44    12:32       18:16.9  5:54/M   10  
   79  (> 7)   1240  Matthew Wagner        Downingtown West                      5:34    12:43       18:17.9  5:54/M   10  
   80     72   1115  Spencer Colon         Coatesville                           5:32    12:47       18:20.0  5:55/M   11  
   81     73   2558  Patrick Dunphy        Bishop Shanahan                       5:19    13:00       18:20.0  5:55/M   12  
   82     74   5912  Mitchell Campbell     Oxford                                5:23    12:57       18:20.4  5:55/M   12  
   83  (> 7)   5408  Caden Young           Unionville                            5:44    12:36       18:21.2  5:55/M   10  
   84     75   1119  Dave Kelly            Coatesville                           5:36    12:46       18:22.4  5:55/M   10  
   85     76   1128  Tommy Wayne           Coatesville                           5:36    12:47       18:23.5  5:56/M    9  
   86  (> 7)   4865  Noah Cimini           Avon Grove                            5:38    12:45       18:23.9  5:56/M   10  
   87     77    775  Conor Quinn           WC East                               5:34    12:50       18:25.3  5:56/M   11  
   88     78    763  Kieran Heffernan      WC East                               5:42    12:42       18:25.6  5:56/M   11  
   89  (> 7)   2623  Owen Hibshman         Downingtown East                      5:36    12:49       18:26.4  5:57/M   10  
   90  (> 7)   1213  Dev Jijilal           Downingtown West                      5:37    12:49       18:27.4  5:57/M   10  
   91  (> 7)   2695  Sam Drap              Henderson                             5:36    12:54       18:30.9  5:58/M   10  
   92  (> 7)   1237  Ian Torres-Merca      Downingtown West                      5:45    12:45       18:31.1  5:58/M   12  
   93  (> 7)   2703  Ethan Kilroy          Henderson                             5:35    12:55       18:31.7  5:58/M   12  
   94  (> 7)   2622  Jack Hewitt           Downingtown East                      5:33    12:59       18:33.2  5:59/M   12  
   95  (> 7)   4988  Seth Williams         Avon Grove                            5:39    12:55       18:34.8  5:59/M   11  
   96     79   2571  Lance Reitelbach      Bishop Shanahan                       5:25    13:09       18:34.9  5:59/M    9  
   97  (> 7)   4855  Grant Adler           Avon Grove                            5:51    12:43       18:34.9  5:59/M   12  
   98  (> 7)   5324  Pete Schembri         Great Valley                          5:48    12:47       18:35.7  6:00/M    9  
   99  (> 7)   1193  Owen Clarke           Downingtown West                      5:47    12:49       18:36.7  6:00/M   11  
  100     80   5998  Dylan Matthias        Rustin                                5:32    13:05       18:37.6  6:00/M   11  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Mile 1       2.1       Time    Pace    Age  

  101     81   1118  Alex Fox              Coatesville                           5:36    13:02       18:39.0  6:01/M   12  
  102  (> 7)   5331  Adam Surovcik         Great Valley                          5:32    13:06       18:39.1  6:01/M   11  
  103  (> 7)   2692  Ben DeFonzo           Henderson                             5:35    13:05       18:40.2  6:01/M   10  
  104     82   5340  Christian Hansen      Sun Valley                            5:35    13:05       18:41.2  6:02/M   12  
  105  (> 7)   2687  Danny Burt            Henderson                             5:37    13:05       18:43.5  6:02/M   10  
  106  (> 7)   1187  Nate Bulger           Downingtown West                      5:47    12:59       18:46.3  6:03/M   11  
  107     83   5685  Jamie Schmidt         Rustin                                5:37    13:09       18:46.9  6:03/M   12  
  108  (> 7)   4887  Gavin McGinn          Avon Grove                            5:43    13:03       18:47.0  6:04/M    9  
  109  (> 7)   5382  Jacob Elsen           Unionville                            5:39    13:09       18:48.9  6:04/M   12  
  110  (> 7)   1204  Jake Farrell          Downingtown West                      5:27    13:21       18:49.4  6:04/M   12  
  111  (> 7)   5920  Aaron Gamboa          Oxford                                5:29    13:20       18:49.8  6:04/M   12  
  112  (> 7)   5688  Hayden Sommers        Rustin                                5:49    13:00       18:50.3  6:05/M   11  
  113  (> 7)   2570  Caelen Reid           Bishop Shanahan                       5:42    13:08       18:50.5  6:05/M   11  
  114  (> 7)   2574  Luke Smith            Bishop Shanahan                       5:36    13:14       18:51.2  6:05/M   11  
  115  (> 7)   5373  Sebastian Arnold      Unionville                            5:44    13:06       18:51.2  6:05/M   11  
  116  (> 7)   5380  Lucca DiMario         Unionville                            5:48    13:02       18:51.8  6:05/M    9  
  117  (> 7)   5995  Nick Lutcavage        Rustin                                5:36    13:16       18:52.5  6:05/M   12  
  118  (> 7)   2609  Jordan Auxer          Downingtown East                      5:46    13:08       18:55.1  6:06/M   10  
  119  (> 7)   5910  Jack Campbell         Oxford                                5:46    13:11       18:57.2  6:07/M   10  
  120  (> 7)   5894  Luca Tresoldi         Kennett                               5:46    13:13       18:59.1  6:07/M   10  
  121     84    759  Austin Edmunds        WC East                               5:43    13:15       18:59.4  6:07/M   10  
  122  (> 7)   5316  Tim Mathews           Great Valley                          5:48    13:12       19:00.2  6:08/M    9  
  123     85   5346  Freddie Summers       Sun Valley                            5:53    13:07       19:00.5  6:08/M   11  
  124  (> 7)   2685  Jake Blewitt          Henderson                             5:41    13:20       19:01.1  6:08/M    9  
  125  (> 7)   1190  Joseph Cary           Downingtown West                      5:51    13:10       19:02.5  6:08/M   10  
  126  (> 7)   5694  Dominic Stoccardo     Rustin                                5:35    13:28       19:04.3  6:09/M    9  
  127  (> 7)    757  Gabriel DeRosa        WC East                               5:45    13:22       19:08.2  6:10/M   11  
  128  (> 7)   5925  Noah McGregor         Oxford                                5:53    13:15       19:08.6  6:10/M   10  
  129  (> 7)   6227  Joe Cuesta            Henderson                             5:39    13:29       19:09.1  6:11/M   10  
  130  (> 7)   2561  Michael Hughes        Bishop Shanahan                       5:42    13:29       19:11.6  6:11/M   11  
  131  (> 7)   1219  Tim Milich            Downingtown West                      5:42    13:29       19:12.2  6:12/M   10  
  132  (> 7)   5296  Bryce Bardsley        Great Valley                          6:03    13:10       19:13.7  6:12/M   10  
  133  (> 7)   5311  Colin Joy             Great Valley                          6:02    13:11       19:14.5  6:12/M   10  
  134  (> 7)   5967  Erik Baum             Rustin                                5:40    13:35       19:15.7  6:13/M   12  
  135  (> 7)   2648  Jake Steinke          Downingtown East                      5:48    13:28       19:16.5  6:13/M   10  
  136  (> 7)   5922  Caleb Griffin         Oxford                                6:03    13:13       19:16.7  6:13/M   10  
  137  (> 7)   5689  Jake Spaniak          Rustin                                5:56    13:20       19:17.8  6:13/M   12  
  138  (> 7)   5693  Liam Stigora          Rustin                                5:55    13:22       19:18.3  6:14/M    9  
  139  (> 7)   2625  Atishay Jain          Downingtown East                      5:48    13:32       19:20.8  6:14/M   11  
  140  (> 7)   2700  Lucas Heller          Henderson                             5:45    13:36       19:21.1  6:15/M   10  
  141  (> 7)   4890  Jimmy O'Hora          Avon Grove                            5:57    13:24       19:21.8  6:15/M   11  
  142  (> 7)   5374  Ethan Baram           Unionville                            5:45    13:37       19:22.7  6:15/M   12  
  143  (> 7)   5302  Declan Coates         Great Valley                          6:01    13:22       19:23.0  6:15/M   11  
  144  (> 7)   5419  Drew Gelling          Downingtown West                      5:44    13:38       19:23.3  6:15/M   10  
  145  (> 7)   5927  Cole Smith            Oxford                                5:47    13:36       19:24.1  6:15/M   10  
  146  (> 7)   5397  Jacob McCann          Unionville                            5:48    13:35       19:24.3  6:15/M   10  
  147  (> 7)   6000  Jack McDougall        Rustin                                6:02    13:21       19:24.6  6:15/M   10  
  148  (> 7)   5315  Gabriel Macarron      Great Valley                          6:00    13:25       19:25.5  6:16/M   11  
  149  (> 7)    768  Stephen Mazza         WC East                               5:44    13:42       19:26.7  6:16/M   10  
  150  (> 7)   2572  Aiden Shannon         Bishop Shanahan                       5:45    13:41       19:27.5  6:16/M   11  
  151  (> 7)   5312  Carter Lee            Great Valley                          6:05    13:22       19:27.6  6:16/M   10  
  152  (> 7)   2563  Henry Lukens          Bishop Shanahan                       5:50    13:37       19:28.3  6:17/M   11  
  153  (> 7)    765  Chris Kelleher        WC East                               5:41    13:46       19:28.6  6:17/M   11  
  154  (> 7)   1183  Michael Bertoni       Downingtown West                      6:01    13:27       19:29.2  6:17/M   12  
  155  (> 7)   1221  Luke Ng               Downingtown West                      5:58    13:32       19:30.5  6:17/M   11  
  156  (> 7)   1184  Ryan Bertram          Downingtown West                      5:55    13:36       19:31.8  6:18/M   11  
  157  (> 7)   4860  Brian Barrett         Avon Grove                            6:10    13:22       19:32.8  6:18/M   12  
  158  (> 7)   4886  Evan McCleary         Avon Grove                            5:56    13:36       19:33.4  6:18/M   11  
  159  (> 7)   2684  Harry Birl            Henderson                             5:41    13:52       19:33.9  6:18/M   11  
  160  (> 7)   5990  Luke Krikorian        Rustin                                6:02    13:33       19:35.9  6:19/M   12  
  161  (> 7)   4869  Evan Diefenbeck       Avon Grove                            6:19    13:16       19:36.6  6:19/M   10  
  162  (> 7)   5876  Jack Giles            Kennett                               5:51    13:46       19:37.6  6:20/M   11  
  163  (> 7)   5323  Lucas Sadoulet        Great Valley                          6:12    13:26       19:39.2  6:20/M   10  
  164  (> 7)   2629  Ben Leandri           Downingtown East                      5:51    13:48       19:39.9  6:20/M   10  
  165  (> 7)   4856  Nathan Allen          Avon Grove                            6:10    13:31       19:42.0  6:21/M   10  
  166  (> 7)   5405  Eric Steuber          Unionville                            6:08    13:34       19:43.1  6:22/M    9  
  167  (> 7)   2610  Ryan Christman        Downingtown East                      5:52    13:51       19:43.4  6:22/M    9  
  168  (> 7)   5695  Nicolas Stoccardo     Rustin                                5:56    13:48       19:44.4  6:22/M    9  
  169  (> 7)   5301  Ean Chasinoff         Great Valley                          6:01    13:45       19:47.1  6:23/M   12  
  170  (> 7)   1196  Connor Czap           Downingtown West                      6:05    13:41       19:47.5  6:23/M   11  
  171  (> 7)   5298  Cody Carnes           Great Valley                          6:00    13:49       19:49.9  6:24/M   11  
  172     86   5345  Vincent Redpath       Sun Valley                            5:45    14:08       19:53.9  6:25/M    8  
  173  (> 7)   4857  Finn Allison          Avon Grove                            6:00    13:53       19:54.2  6:25/M   11  
  174  (> 7)   2702  Ben Hughes            Henderson                             6:02    13:52       19:54.9  6:25/M    9  
  175  (> 7)   5996  Braydon Malley        Rustin                                6:03    13:53       19:56.7  6:26/M   10  
  176  (> 7)   2688  Alex Chilet           Henderson                             5:57    13:59       19:57.3  6:26/M   11  
  177     87   1123  Jackson Okie          Coatesville                           5:57    14:01       19:58.7  6:26/M   10  
  178  (> 7)   5919  Conner Gallagher      Oxford                                5:58    14:01       19:59.5  6:27/M   12  
  179  (> 7)   1239  Matt Visoskas         Downingtown West                      6:09    13:51       20:00.6  6:27/M   10  
  180  (> 7)   1235  Sam Sweatman          Downingtown West                      6:21    13:39       20:01.0  6:27/M   10  
  181  (> 7)    766  Robert Kerns          WC East                               6:03    13:57       20:01.3  6:27/M   10  
  182  (> 7)   5417  Jacob Chamoun         Downingtown West                      6:02    13:59       20:01.3  6:27/M   10  
  183  (> 7)   5304  Ryan Dietrick         Great Valley                          5:55    14:07       20:02.2  6:28/M    9  
  184  (> 7)   2616  Steven Egnaczyk       Downingtown East                      6:10    13:53       20:03.6  6:28/M   12  
  185  (> 7)   4987  Eric Umbach           Avon Grove                            6:23    13:40       20:04.1  6:28/M   10  
  186  (> 7)   5396  Zandar Mangano        Unionville                            6:17    13:46       20:04.4  6:28/M   10  
  187  (> 7)   5420  Anthony Mangine       Downingtown West                      5:57    14:07       20:05.4  6:29/M   12  
  188  (> 7)   1218  Joey Marasco          Downingtown West                      5:55    14:10       20:05.9  6:29/M   12  
  189  (> 7)   3618  Chris Watson          Rustin                                6:17    13:49       20:07.0  6:29/M   10  
  190  (> 7)   4989  Ethan Wills           Avon Grove                            6:24    13:44       20:08.4  6:30/M    9  
  191  (> 7)   1227  Daniel Sharpless      Downingtown West                      6:07    14:01       20:08.6  6:30/M   11  
  192  (> 7)   5930  Alex Waite            Oxford                                6:11    13:58       20:09.0  6:30/M    9  
  193  (> 7)   5908  Dylan Arnold          Oxford                                6:08    14:00       20:09.2  6:30/M   10  
  194  (> 7)   5390  Reade Keefer          Unionville                            6:17    13:56       20:13.2  6:31/M   12  
  195  (> 7)   1180  Tyler Aman            Downingtown West                      6:18    13:54       20:13.3  6:31/M   10  
  196  (> 7)   5682  Connor Rydel          Rustin                                6:14    13:59       20:13.4  6:31/M   11  
  197  (> 7)   1226  Matthew Shank         Downingtown West                      6:10    14:04       20:14.7  6:32/M   11  
  198  (> 7)   5918  Gabe Forsythe         Oxford                                6:08    14:06       20:14.8  6:32/M   10  
  199  (> 7)    751  Austin Bickle         WC East                               6:09    14:05       20:14.9  6:32/M    9  
  200  (> 7)   5700  Michael Vitullo       Rustin                                6:17    13:57       20:15.6  6:32/M   10  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Mile 1         2       Time    Pace    Age  

  201  (> 7)   2635  Stephen Mathis        Downingtown East                      6:33    13:42       20:16.1  6:32/M   12  
  202  (> 7)   2705  Owen Langan           Henderson                             6:08    14:09       20:17.2  6:33/M    9  
  203  (> 7)   5399  Anuj Peri             Unionville                            6:18    14:01       20:19.9  6:33/M    9  
  204  (> 7)   1117  Lamier Dandridge      Coatesville                           5:52    14:29       20:21.6  6:34/M   11  
  205  (> 7)   2619  Vincent Giardino      Downingtown East                      6:20    14:02       20:22.1  6:34/M   10  
  206  (> 7)   4889  Timothy Oakes         Avon Grove                            6:25    13:57       20:22.5  6:34/M    9  
  207  (> 7)    781  Timothy Sullivan      WC East                               6:04    14:17       20:22.7  6:34/M   12  
  208  (> 7)   2643  Ethan Robinson        Downingtown East                      6:19    14:07       20:26.6  6:35/M   12  
  209  (> 7)    755  Jefferson Cooper      WC East                               6:09    14:17       20:26.8  6:35/M    9  
  210  (> 7)   5391  Colin Keenan          Unionville                            6:18    14:09       20:27.9  6:36/M   10  
  211  (> 7)    778  Tommy Scheuer         WC East                               6:28    14:01       20:29.4  6:36/M   10  
  212  (> 7)   1228  David Shelton         Downingtown West                      6:21    14:08       20:30.3  6:37/M   11  
  213  (> 7)   5921  Jovani Gomez          Oxford                                6:11    14:19       20:30.5  6:37/M   10  
  214  (> 7)   2701  Alex Hughes           Henderson                             5:56    14:35       20:32.0  6:37/M   11  
  215  (> 7)   5994  Nick Long             Rustin                                6:14    14:18       20:33.2  6:38/M    9  
  216  (> 7)   2704  Ethan Kress           Henderson                             6:18    14:14       20:33.5  6:38/M   10  
  217  (> 7)   2696  Sam Fuguet            Henderson                             6:03    14:30       20:33.6  6:38/M   11  
  218  (> 7)   1126  Pablo Rodriguez       Coatesville                           5:58    14:37       20:35.9  6:38/M    9  
  219  (> 7)   5381  Mason Draxton         Unionville                            6:14    14:22       20:36.5  6:39/M   12  
  220  (> 7)   4863  Alek Buler            Avon Grove                            6:29    14:10       20:39.9  6:40/M    9  
  221     88   5342  Gabe Manero           Sun Valley                            5:57    14:42       20:40.3  6:40/M   10  
  222  (> 7)   5384  Gerard Faia           Unionville                            6:04    14:36       20:40.6  6:40/M   12  
  223  (> 7)   4880  Alex Hutchinson       Avon Grove                            6:28    14:12       20:40.6  6:40/M    9  
  224  (> 7)   1211  Karson Hawthorne      Downingtown West                      6:24    14:17       20:42.0  6:41/M    9  
  225  (> 7)   4871  Ethan Hudson          Avon Grove                            6:26    14:16       20:42.6  6:41/M    9  
  226  (> 7)    776  Alden Ritchey         WC East                               6:01    14:42       20:43.9  6:41/M   11  
  227  (> 7)   5983  James Hoff            Rustin                                6:17    14:26       20:44.0  6:41/M    9  
  228  (> 7)   5379  Edison DeWilde        Unionville                            6:18    14:28       20:47.1  6:42/M    9  
  229  (> 7)    761  Daniel Fay            WC East                               6:44    14:03       20:48.0  6:43/M   12  
  230  (> 7)   5988  Nate Kirkland         Rustin                                6:34    14:14       20:48.6  6:43/M    9  
  231  (> 7)   5328  Luke Sita             Great Valley                          6:03    14:44       20:48.7  6:43/M   10  
  232  (> 7)    764  Tyler Houp            WC East                               6:16    14:33       20:49.5  6:43/M    9  
  233  (> 7)   5691  Collin Stevens        Rustin                                6:34    14:17       20:51.7  6:44/M   10  
  234  (> 7)   1216  Ryen Ling             Downingtown West                      6:15    14:37       20:52.1  6:44/M   11  
  235  (> 7)   2575  Sean Whitaker         Bishop Shanahan                       6:16    14:36       20:53.0  6:44/M   10  
  236  (> 7)   5884  Max Molchanov         Kennett                               6:07    14:49       20:57.4  6:45/M   10  
  237  (> 7)   4862  Connor Bossong        Avon Grove                            6:31    14:26       20:57.4  6:45/M   10  
  238  (> 7)    758  Jacob DeRosa          WC East                               6:13    14:46       20:59.2  6:46/M   11  
  239  (> 7)    780  Daniel Steil          WC East                               6:31    14:28       20:59.3  6:46/M   10  
  240  (> 7)   5928  Saul Torres           Oxford                                5:50    15:11       21:02.5  6:47/M   12  
  241  (> 7)   5687  Aiden Simcox          Rustin                                6:30    14:35       21:05.6  6:48/M   11  
  242  (> 7)   2633  Nathanael Marino      Downingtown East                      6:19    14:47       21:06.9  6:48/M   11  
  243  (> 7)   5980  Wesley Flynn          Rustin                                6:38    14:30       21:09.5  6:49/M   12  
  244  (> 7)   1220  Steven Miller         Downingtown West                      6:25    14:44       21:10.2  6:50/M   10  
  245  (> 7)   5881  Andrew Kuffel         Kennett                               6:12    14:58       21:10.5  6:50/M    9  
  246  (> 7)    779  Jaiden Slifer         WC East                               6:27    14:44       21:11.7  6:50/M   10  
  247  (> 7)   1198  Jordan Davis          Downingtown West                      6:29    14:42       21:12.6  6:50/M   11  
  248  (> 7)   2715  Jack Schweidler       Henderson                             6:19    14:54       21:13.4  6:51/M   12  
  249  (> 7)   2632  George Liu            Downingtown East                      6:27    14:46       21:13.4  6:51/M    9  
  250  (> 7)   5320  Ryan Nelson           Great Valley                          6:40    14:34       21:14.6  6:51/M   10  
  251  (> 7)   4978  Dheeraj Pedada        Avon Grove                            6:28    14:46       21:14.7  6:51/M   12  
  252  (> 7)   1224  Kurt Rachau           Downingtown West                      6:33    14:43       21:16.5  6:52/M   11  
  253  (> 7)    752  Harsha Burugupali     WC East                               6:36    14:40       21:17.1  6:52/M   10  
  254  (> 7)   5931  Sean Walsh            Oxford                                6:24    14:52       21:17.6  6:52/M   12  
  255  (> 7)   2641  Sam Moyer             Downingtown East                      6:21    14:56       21:18.1  6:52/M    9  
  256  (> 7)   5916  Ryan Davis            Oxford                                6:35    14:43       21:19.4  6:53/M   12  
  257  (> 7)    771  Brendan Mullin        WC East                               6:32    14:48       21:20.4  6:53/M   11  
  258  (> 7)   2631  Seth Lemler           Downingtown East                      6:30    14:53       21:24.3  6:54/M    9  
  259  (> 7)   5313  Daniel Li             Great Valley                          6:49    14:36       21:26.0  6:55/M    9  
  260  (> 7)   3624  David Youn            Rustin                                6:54    14:34       21:28.1  6:55/M   10  
  261  (> 7)   5699  David Thompson        Rustin                                6:24    15:04       21:28.4  6:55/M   12  
  262  (> 7)   2644  Jake Roth             Downingtown East                      6:20    15:08       21:28.9  6:55/M   12  
  263  (> 7)   5309  Vishnu Jagannathan    Great Valley                          6:43    14:45       21:29.2  6:56/M   10  
  264  (> 7)   5679  Brendan Rhein         Rustin                                6:15    15:14       21:29.8  6:56/M   11  
  265  (> 7)    750  Matthew Bergin        WC East                               6:31    14:58       21:30.5  6:56/M   10  
  266  (> 7)   4884  Chris Lopapa          Avon Grove                            6:35    14:54       21:30.9  6:56/M    9  
  267  (> 7)   2634  Vince Massaro         Downingtown East                      6:26    15:04       21:31.0  6:56/M    9  
  268  (> 7)    756  Justin Crump          WC East                               6:34    14:57       21:32.1  6:57/M   10  
  269  (> 7)   5318  Bharavi Misra         Great Valley                          6:23    15:11       21:35.2  6:58/M   11  
  270  (> 7)   5926  Cade Pearson          Oxford                                6:30    15:04       21:35.5  6:58/M   10  
  271  (> 7)   3627  Ryan Zier             Rustin                                6:33    15:03       21:37.4  6:58/M    9  
  272  (> 7)   1199  Stephen Dean          Downingtown West                      6:12    15:25       21:37.9  6:58/M   10  
  273  (> 7)   4881  Kshitij Kochhar       Avon Grove                            6:34    15:04       21:39.4  6:59/M   10  
  274  (> 7)    748  Srihan Basvapatri     WC East                               6:38    15:02       21:40.3  6:59/M   10  
  275  (> 7)   5326  Alexander Siaton      Great Valley                          6:50    14:50       21:40.6  6:59/M   12  
  276  (> 7)   2612  Raghav Darak          Downingtown East                      6:16    15:24       21:41.4  7:00/M   11  
  277  (> 7)   2713  Ethan Ng              Henderson                             7:02    14:42       21:45.7  7:01/M    9  
  278  (> 7)   1244  Andrew Zou            Downingtown West                      6:33    15:12       21:46.0  7:01/M   11  
  279  (> 7)   5297  Ryan Bruderle         Great Valley                          6:49    14:57       21:46.7  7:01/M    9  
  280  (> 7)   5970  Hayden Bliss          Rustin                                6:46    15:01       21:48.1  7:02/M   11  
  281  (> 7)   5393  Austin Krautzel       Unionville                            6:45    15:03       21:48.6  7:02/M    9  
  282  (> 7)   5686  Elliott Seymour       Rustin                                6:42    15:06       21:48.9  7:02/M   10  
  283  (> 7)   5986  Adam Khatib           Rustin                                6:56    14:54       21:51.1  7:03/M    9  
  284     89   5343  Nicholas Mozonni      Sun Valley                            6:34    15:16       21:51.3  7:03/M   11  
  285  (> 7)   4882  Tyler Kurtz           Avon Grove                            7:01    14:49       21:51.3  7:03/M   10  
  286  (> 7)   5680  Michael Rock          Rustin                                6:33    15:19       21:52.9  7:03/M   11  
  287  (> 7)   5880  Tim Kratz             Kennett                               6:03    15:49       21:53.1  7:04/M   11  
  288  (> 7)   1245  Dominic Zouras        Downingtown West                      6:10    15:42       21:53.3  7:04/M   10  
  289  (> 7)   5683  Alex Sauselein        Rustin                                6:37    15:16       21:53.5  7:04/M   12  
  290  (> 7)   2640  Liam Miller           Downingtown East                      6:30    15:24       21:55.3  7:04/M    9  
  291  (> 7)   5875  Ethan Faust           Kennett                               6:33    15:23       21:57.2  7:05/M   12  
  292  (> 7)   5377  Ben Ciccarelli        Unionville                            6:39    15:19       21:58.8  7:05/M   12  
  293  (> 7)   5300  Marc Castellucci      Great Valley                          6:44    15:14       21:59.2  7:05/M   10  
  294  (> 7)   5307  Kyle Hamel            Great Valley                          6:52    15:07       21:59.9  7:05/M    9  
  295  (> 7)   2645  John Salt             Downingtown East                      6:19    15:41       22:00.9  7:06/M   12  
  296  (> 7)   4885  Luke Manolescu        Avon Grove                            7:05    14:56       22:01.7  7:06/M   12  
  297  (> 7)   3611  Robert Vitullo        Rustin                                6:55    15:06       22:02.4  7:06/M    9  
  298  (> 7)   2611  Leon Dang             Downingtown East                      6:55    15:06       22:02.7  7:06/M    9  
  299  (> 7)    783  Darren Wilson         WC East                               6:55    15:08       22:04.0  7:07/M    9  
  300  (> 7)    769  Gavin McDermond       WC East                               6:41    15:25       22:06.7  7:08/M   10  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Mile 1                 Time    Pace    Age  

  301  (> 7)   5885  Max Mullin            Kennett                               6:35    15:33       22:08.9  7:08/M   11  
  302  (> 7)   2694  Aidan Doyle           Henderson                             6:50    15:20       22:10.4  7:09/M   10  
  303  (> 7)   4883  Erik Linkmeyer        Avon Grove                            6:53    15:16       22:10.6  7:09/M   11  
  304  (> 7)   5976  Ricky Chen            Rustin                                7:02    15:08       22:11.5  7:09/M   10  
  305  (> 7)    760  Patrick Einstein      WC East                               6:51    15:22       22:13.6  7:10/M   11  
  306  (> 7)   1205  Anton Fediukov        Downingtown West                      6:48    15:26       22:15.1  7:11/M   11  
  307  (> 7)    777  Nate Ruth             WC East                               7:01    15:15       22:17.3  7:11/M   10  
  308  (> 7)   5892  Nate Pippen           Kennett                               6:45    15:32       22:17.4  7:11/M   12  
  309  (> 7)   5874  Alex Edelman          Kennett                               6:33    15:44       22:17.9  7:11/M   10  
  310  (> 7)   5387  Simon Hjaltson        Unionville                            6:59    15:19       22:18.8  7:12/M   10  
  311  (> 7)   2698  Jack Gorman           Henderson                             7:03    15:19       22:23.3  7:13/M    9  
  312  (> 7)   5332  Bobby Zimmerman       Great Valley                          6:47    15:37       22:25.3  7:14/M    9  
  313  (> 7)   5385  Louis Faia            Unionville                            6:39    15:47       22:27.5  7:15/M   12  
  314  (> 7)   5913  Nowell Clay           Oxford                                6:35    15:52       22:28.0  7:15/M   12  
  315  (> 7)   2683  Henry Bellwoar        Henderson                             7:03    15:25       22:28.8  7:15/M    9  
  316  (> 7)   5871  Joe Berger            Kennett                               6:42    15:47       22:29.8  7:15/M   10  
  317  (> 7)   4984  Gavin Skinner         Avon Grove                            6:54    15:36       22:31.6  7:16/M    9  
  318  (> 7)   1129  Richard Witkowski     Coatesville                           6:47    15:45       22:33.5  7:16/M   12  
  319     90   5344  Joey Mozzoni          Sun Valley                            6:25    16:08       22:34.4  7:17/M   10  
  320     91   5337  Jeffrey Coombs        Sun Valley                            6:16    16:19       22:36.3  7:17/M   11  
  321  (> 7)    753  Nathan Clarke         WC East                               7:12    15:25       22:37.3  7:18/M    9  
  322  (> 7)   5893  Matt Pollard          Kennett                               6:32    16:06       22:39.0  7:18/M    9  
  323  (> 7)   2642  Jason Person          Downingtown East                      6:41    16:01       22:43.2  7:20/M    9  
  324  (> 7)   5879  Jeffery Kjelstrom     Kennett                               6:21    16:23       22:44.7  7:20/M   10  
  325  (> 7)   4980  Hugo Pochan           Avon Grove                            7:21    15:25       22:46.8  7:21/M   10  
  326  (> 7)   1212  Connor Hebert         Downingtown West                      6:56    15:50       22:47.4  7:21/M    9  
  327  (> 7)   4888  Jackson Morris        Avon Grove                            7:20    15:30       22:50.6  7:22/M    9  
  328  (> 7)   4982  Brayden Reaney        Avon Grove                            6:28    16:23       22:51.5  7:22/M   12  
  329  (> 7)   2716  Radek Semon           Henderson                             7:03    15:48       22:51.8  7:22/M    9  
  330  (> 7)   5974  Jason Canterino       Rustin                                7:00    15:52       22:53.2  7:23/M    9  
  331  (> 7)   4867  Ben Coppens           Avon Grove                            7:02    15:51       22:54.1  7:23/M   10  
  332  (> 7)   5981  Ryan Gentile          Rustin                                6:57    15:57       22:55.4  7:24/M   10  
  333  (> 7)   4858  Ian Ambrose           Avon Grove                            7:02    15:56       22:58.4  7:25/M   12  
  334  (> 7)   5338  Levi Das              Sun Valley                            6:33    16:31       23:04.5  7:26/M   11  
  335  (> 7)   1208  Ryan Glancey          Downingtown West                      6:56    16:15       23:11.4  7:29/M   11  
  336  (> 7)   1112  Harrison Chain        Coatesville                           6:35    16:37       23:12.2  7:29/M   12  
  337  (> 7)    782  Patrick Tran          WC East                               7:17    15:55       23:13.3  7:29/M    9  
  338  (> 7)   1236  Wyatt Thir            Downingtown West                      7:15    15:58       23:14.1  7:30/M    9  
  339  (> 7)   1186  Greg Buczacki         Downingtown West                      6:43    16:32       23:15.1  7:30/M   11  
  340  (> 7)   2566  Ben Norcia            Bishop Shanahan                       6:40    16:35       23:16.0  7:30/M    9  
  341  (> 7)   5339  Blaze Graham          Sun Valley                            6:35    16:42       23:18.0  7:31/M   10  
  342  (> 7)   5341  Nicholas Maiale       Sun Valley                            6:34    16:44       23:19.8  7:31/M   12  
  343  (> 7)   1234  Mateusz Suchecki      Downingtown West                      6:59    16:20       23:20.1  7:32/M   10  
  344  (> 7)   2711  Max Moak              Henderson                             6:54    16:32       23:27.2  7:34/M    9  
  345  (> 7)   1214  Max Kennedy           Downingtown West                      6:57    16:31       23:29.4  7:35/M   10  
  346  (> 7)   5984  Ben Hutsell           Rustin                                6:56    16:37       23:34.0  7:36/M   10  
  347  (> 7)   4861  Kevin Barrett         Avon Grove                            7:22    16:11       23:34.8  7:36/M   10  
  348  (> 7)   2722  Liam Wood             Henderson                             7:04    16:30       23:35.1  7:36/M    9  
  349  (> 7)   2721  Connor Williford      Henderson                             7:03    16:39       23:43.3  7:39/M    9  
  350  (> 7)   5985  Brady Jones           Rustin                                7:18    16:25       23:43.6  7:39/M   11  
  351  (> 7)   5991  Dilan Kuders          Rustin                                7:35    16:08       23:44.6  7:39/M   11  
  352  (> 7)   5978  Paolo Cunicelli       Rustin                                7:04    16:42       23:46.1  7:40/M   10  
  353  (> 7)   5997  Eric Mastangelo       Rustin                                7:05    16:41       23:46.3  7:40/M   12  
  354  (> 7)   4981  Connor Rayner         Avon Grove                            7:21    16:24       23:46.4  7:40/M   12  
  355  (> 7)   4986  Ted Tibbels           Avon Grove                            7:24    16:23       23:48.4  7:41/M    9  
  356  (> 7)   5890  Patrick Phillips      Kennett                               7:17    16:34       23:51.8  7:42/M    9  
  357  (> 7)   5330  David Stevance        Great Valley                          6:52    17:00       23:52.8  7:42/M   10  
  358  (> 7)   1246  Vincent Zouras        Downingtown West                      7:19    16:34       23:54.6  7:43/M    9  
  359  (> 7)   5888  Spencer Pannhorst     Kennett                               6:52    17:05       23:57.4  7:44/M   11  
  360  (> 7)   5968  Tyler Beadle          Rustin                                7:25    16:38       24:03.5  7:45/M    9  
  361  (> 7)   1116  DJ Daller             Coatesville                           7:21    16:43       24:04.8  7:46/M   10  
  362  (> 7)   5972  Nate Burke            Rustin                                7:18    16:47       24:06.1  7:46/M   11  
  363  (> 7)   5677  Jackson Poff          Rustin                                7:13    16:57       24:10.4  7:48/M   11  
  364  (> 7)   1113  Jeff Clemons          Coatesville                           7:21    16:52       24:13.4  7:49/M    9  
  365  (> 7)   1120  Matt Maris            Coatesville                           6:26    17:48       24:15.4  7:49/M   11  
  366  (> 7)   2719  Will Unangst          Henderson                             7:03    17:12       24:16.6  7:50/M    9  
  367  (> 7)   5392  Paidraig Kennedy      Unionville                            7:20    16:56       24:17.5  7:50/M   10  
  368  (> 7)   1206  Ryan Gallagher        Downingtown West                      7:21    16:59       24:20.0  7:51/M    9  
  369  (> 7)   1195  Danny Crossan         Downingtown West                      7:25    16:55       24:21.0  7:51/M   11  
  370  (> 7)   1215  Brady Kline           Downingtown West                      7:09    17:17       24:26.6  7:53/M   10  
  371  (> 7)   2620  Srinath Govindarajul  Downingtown East                      7:32    17:05       24:38.1  7:57/M   12  
  372  (> 7)   5409  Matt Yu               Unionville                            7:28    17:10       24:38.9  7:57/M    9  
  373  (> 7)   5697  Michael Sweeley       Rustin                                7:45    17:07       24:52.5  8:01/M   11  
  374  (> 7)   2618  Colin Gaarder         Downingtown East                      7:39    17:22       25:01.9  8:04/M    9  
  375  (> 7)   3619  Jack Woodruff         Rustin                                7:36    17:28       25:04.6  8:05/M   10  
  376  (> 7)   1125  Michael Replogle      Coatesville                           6:59    18:07       25:06.1  8:06/M    9  
  377  (> 7)   5969  Logan Beveridge       Rustin                                7:45    17:21       25:06.9  8:06/M   12  
  378  (> 7)    774  Sam Parnis            WC East                               6:28    18:44       25:13.1  8:08/M   10  
  379  (> 7)   1130  Stephen Wuh           Coatesville                           7:18    18:09       25:28.6  8:13/M    9  
  380  (> 7)   1124  Ameil Pouncy          Coatesville                           6:58    18:31       25:30.6  8:14/M   10  
  381  (> 7)   2637  Ross Merritt          Downingtown East                      8:00    17:30       25:30.9  8:14/M    9  
  382  (> 7)   5329  Alex Spuckti          Great Valley                          7:20    18:20       25:40.4  8:17/M   10  
  383  (> 7)   2621  Guilherme Henn        Downingtown East                      8:00    17:41       25:41.2  8:17/M    9  
  384  (> 7)   2626  Rishi Kamtam          Downingtown East                      7:42    18:03       25:46.2  8:19/M    9  
  385  (> 7)   5684  Eric Sauselein        Rustin                                7:58    17:52       25:51.2  8:20/M   12  
  386  (> 7)   2614  Terry Dougherty       Downingtown East                      7:43    18:07       25:51.6  8:20/M    9  
  387  (> 7)   1241  Ryan Wagner           Downingtown West                      7:28    18:24       25:52.8  8:21/M   12  
  388  (> 7)   1243  Cooper Zednik         Downingtown West                      7:35    18:17       25:53.3  8:21/M   10  
  389  (> 7)   5982  Tyler Hendrik         Rustin                                8:04    17:50       25:54.8  8:21/M    9  
  390  (> 7)   5932  Emiliano Zetune       Oxford                                7:48    18:07       25:55.3  8:22/M   10  
  391  (> 7)   5992  Tom Le                Rustin                                7:37    18:19       25:57.0  8:22/M   10  
  392  (> 7)   1222  Andre Pennisi         Downingtown West                      7:28    18:29       25:58.2  8:23/M   11  
  393  (> 7)   1127  Chris Smiley          Coatesville                           7:51    18:12       26:03.2  8:24/M    9  
  394  (> 7)   5322  Sayan Patel           Great Valley                          8:01    18:18       26:19.9  8:29/M    9  
  395  (> 7)   4868  Whit Daly             Avon Grove                            7:22    19:03       26:26.1  8:32/M   12  
  396  (> 7)   3626  Aiden Zier            Rustin                                7:43    18:43       26:26.3  8:32/M   12  
  397  (> 7)   5987  Michael Kinzly        Rustin                                8:07    18:39       26:46.5  8:38/M   11  
  398  (> 7)   5696  Griffin Strunk        Rustin                                7:19    19:44       27:03.5  8:44/M    9  

Team Summary Report - Boys


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Unionville                             66               1   2   9  23  31  50  56         
        Top  5 Times: 1:23:20.5

    2 Downingtown East                       73               5   8  14  19  27  33  34         
        Top  5 Times: 1:24:26.1

    3 Henderson                              97               7  18  21  25  26  40  45         
        Top  5 Times: 1:25:34.0

    4 Great Valley                          101               6  15  22  28  30  55  57         
        Top  5 Times: 1:25:37.7

    5 Oxford                                104               3  10  20  32  39  42  74         
        Top  5 Times: 1:25:11.5

    6 Avon Grove                            143              12  13  24  36  58  69  70         
        Top  5 Times: 1:26:43.1

    7 Kennett                               205               4  41  48  52  60  61  68         
        Top  5 Times: 1:27:47.9

    8 Downingtown West                      215              35  37  43  47  53  54  59         
        Top  5 Times: 1:28:30.5

    9 Bishop Shanahan                       217              16  44  46  49  62  73  79         
        Top  5 Times: 1:28:22.0

   10 WC East                               251              11  29  63  71  77  78  84         
        Top  5 Times: 1:29:01.5

   11 Coatesville                           291              17  51  72  75  76  81  87         
        Top  5 Times: 1:29:56.0

   12 Rustin                                300              38  64  65  66  67  80  83         
        Top  5 Times: 1:30:22.7

   13 Sun Valley                            430              82  85  86  88  89  90  91         
        Top  5 Times: 1:40:07.4