SENIOR FEMALE AGE GROUP RESULTS
2019 Peach Kids Alpharetta(Senior)
Windward Lake Club 06/09/2019
Directed by: Georgia Multisports
FEMALE SENIOR AGE GROUP: 12 - 12

Place No. NAME Sex SWIM Pace T1 RUN NALTY TIME
1. 27 SMITH CLAIRE 12 F 3:19 1:40 0:19 9:59 13:37
2. 9 MCEWAN AMELIA 12 F 3:29 1:45 0:27 9:46 13:41
3. 11 PLEXICO RYLEE 12 F 3:41 1:51 0:30 10:06 14:15
4. 36 STAMEY ELIZABETH 12 F 4:14 2:07 0:42 9:33 14:28
5. 12 KNOPFLE EMILY 12 F 4:33 2:17 0:38 9:54 15:04
6. 30 LOPEZ ARIANIS 12 F 3:39 1:50 0:21 12:17 16:16
7. 29 CHAU TIFFANY 12 F 3:36 1:48 1:46 11:30 16:52
8. 37 BOONE SYDNEY 12 F 11:39 17:43
9. 10 DOLLAR ISLA 12 F 5:15 2:38 0:46 12:41 18:41
10. 13 WILHELM LAUREN 12 F 5:35 2:48 1:13 15:51 22:39
FEMALE SENIOR AGE GROUP: 13 - 13

Place No. NAME Sex SWIM Pace T1 RUN NALTY TIME
1. 45 CACCIATORE CALISTA 13 F 3:30 1:45 0:18 9:09 12:56
2. 47 KOVAK TY TY 13 F 3:42 1:51 0:21 9:00 13:02
3. 35 SNELL AZALEA 13 F 3:45 1:53 0:23 9:01 13:07
4. 31 WESSINGER REESE 13 F 3:24 1:42 0:26 10:17 14:06
5. 34 EMMONS SASHA 13 F 3:50 1:55 0:22 10:53 15:04
6. 33 HOROWITZ ALMOG 13 F 4:01 2:01 0:30 10:43 15:14
7. 44 BRYANT MACKENZIE 13 F 3:41 1:51 0:28 12:42 16:50
8. 26 FEENEY CAT 13 F 4:30 2:15 0:32 12:35 17:36
9. 28 CHRISTLY OLIVIA 13 F 4:19 2:10 0:40 12:50 17:48
10. 48 OETKER LANIE 13 F 4:59 2:30 0:42 14:09 19:50
11. 51 KOVACIC KATHRYN 13 F 6:07 3:04 1:36 12:32 20:13
FEMALE SENIOR AGE GROUP: 14 - 14

Place No. NAME Sex SWIM Pace T1 RUN NALTY TIME
1. 49 PAYNE AVERILL 14 F 4:03 2:02 0:25 10:17 14:43
2. 57 BELTRAMI MARGARET 14 F 3:40 1:50 0:39 12:20 16:38
3. 58 PARLOTTO AURORA 14 F 5:00 2:30 0:40 12:21 18:00
4. 59 HALKOS ISABELLA 14 F 4:25 2:13 0:37 14:17 19:18
5. 50 WALTERS DESTIN 14 F 6:33 3:17 1:29 15:29 23:29
FEMALE SENIOR AGE GROUP: 15 - 15

Place No. NAME Sex SWIM Pace T1 RUN NALTY TIME
1. 56 DIEGO RHEANNA 15 F 4:33 2:17 0:00 11:04 15:36
2. 61 LAWRENCE MILAN 15 F 4:35 2:18 0:00 12:33 17:07
SENIOR MALE AGE GROUP RESULTS
2019 Peach Kids Alpharetta(Senior)
Windward Lake Club 06/09/2019
Directed by: Georgia Multisports
MALE SENIOR AGE GROUP: 12 - 12

Place No. NAME Sex SWIM Pace T1 RUN NALTY TIME
1. 14 CHESSER COOPER 12 M 3:14 1:37 0:25 9:01 12:39
2. 5 WALL MAXWELL 12 M 3:31 1:46 0:31 9:48 13:49
3. 23 MILLIGAN LONNIE 12 M 3:35 1:48 0:53 9:28 13:55
4. 20 DIVENERE JUDSON 12 M 3:36 1:48 0:54 9:56 14:26
5. 8 WIDNER JAMES 12 M 3:42 1:51 0:46 10:34 15:01
6. 2 MARSIGLIO PHOENIX 12 M 3:56 1:58 0:49 10:34 15:18
7. 18 STANLEY WILLIAM 12 M 4:22 2:11 0:24 10:38 15:23
8. 4 DUNCAN ALEX 12 M 4:22 2:11 0:25 11:45 16:31
9. 15 COOPER QUINN 12 M 4:29 2:15 0:35 11:29 16:33
10. 3 BABINEAU JOHN 12 M 4:53 2:27 0:30 12:35 17:57
11. 6 ROVITO ALESSIO 12 M 4:08 2:04 0:56 13:29 18:32
12. 7 AXT OWEN 12 M 4:45 2:23 1:11 12:40 18:34
13. 1 GREENE DANIEL 12 M 5:16 2:38 0:43 13:11 19:08
14. 25 CHUA CHRISTIAN C 12 M 5:58 2:59 0:59 14:13 21:09
15. 16 HOLLEY JAKE 12 M 5:25 2:43 1:54 18:01 25:19
MALE SENIOR AGE GROUP: 13 - 13

Place No. NAME Sex SWIM Pace T1 RUN NALTY TIME
1. 43 MALONEY LIAM 13 M 3:24 1:42 0:24 9:19 13:06
2. 63 MCDONALD COOPER 13 M 3:01 1:31 0:55 9:23 13:18
3. 22 OBERMEYER CARTER 13 M 3:22 1:41 0:26 9:54 13:41
4. 21 LAWRENCE IDRIS 13 M 3:30 1:45 0:23 10:51 14:44
5. 19 BEREZITSKY YAN 13 M 3:48 1:54 0:29 10:34 14:50
6. 24 FISHER ANDREW 13 M 3:31 1:46 0:48 11:41 15:59
7. 17 BLANKENFELD JUSTIS 13 M 3:52 1:56 0:42 12:33 17:06
MALE SENIOR AGE GROUP: 14 - 14

Place No. NAME Sex SWIM Pace T1 RUN NALTY TIME
1. 54 WESSINGER RILEY 14 M 3:22 1:41 0:00 9:00 12:22
2. 39 ALSOBROOK ADDISON 14 M 3:54 1:57 0:00 9:01 12:55
3. 52 COOPER KELLY 14 M 4:07 2:04 0:00 8:51 12:58
4. 42 LADERA DIEGO 14 M 3:39 1:50 0:00 9:27 13:06
5. 41 CERENECHE JACOB 14 M 4:29 2:15 0:00 8:45 13:14
6. 55 WILHELM JACOB 14 M 3:46 1:53 0:00 10:00 13:46
7. 40 SCHULER CLINT 14 M 4:09 2:05 0:00 10:56 15:05
MALE SENIOR AGE GROUP: 15 - 15

Place No. NAME Sex SWIM Pace T1 RUN NALTY TIME
1. 53 PETRUCCI MARC 15 M 3:18 1:39 0:00 8:03 11:20