UNOFFICIAL RESULTS OF  THE LIG KIDS TRIAHLON 2016 6-7
                    AUG 27, 2016  *  Penilyn  PA
                      Results at www.dqevents.com

                                                               age|#in
                                                        FINAL  grp|age   age  sex|#fin
 plc      NAME                  City/ST      age S no.  TIME   plc|grp   grp  plc|by sex
===== ===================== ================ === = === ======= =======  ===== ==========
    1 BRINLEY REYNOLDS      MANAHAWKIN NJ     06 F  21   18:39   1/20   F0607   1/20   F 
    2 DECLAN BUCK           DOYLESTOWN PA     07 M  51   18:48   1/18   M0607   1/19   M 
    3 BRADEY STIELAU        GILBERTSVILLE PA  06 M  79   19:05   2/18   M0607   2/19   M 
    4 CHARLES HUSSA         AMBLER PA         07 M 120   19:12   3/18   M0607   3/19   M 
    5 TYLER YOUNG           NORTH WALES PA    07 M   4   19:26   4/18   M0607   4/19   M 
    6 LUCA SINOPOLI         BLUE BELL PA      07 M  75   20:25   5/18   M0607   5/19   M 
    7 AUSTIN MITCHELL       ROYERSFORD PA     06 M  71   20:55   6/18   M0607   6/19   M 
    8 ADAM STEINNAGEL TAYL  HAVERFORD PA      07 M 127   21:06   7/18   M0607   7/19   M 
    9 CHEYENNE GREENE       PERKASIE PA       07 F  91   21:09   2/20   F0607   2/20   F 
   10 VANESSA GRAZIANO      HARLEYSVILLE PA   07 F  86   21:13   3/20   F0607   3/20   F 
   11 LILY HART             FLOURTOWN PA      07 F  15   21:33   4/20   F0607   4/20   F 
   12 GRAHAM LOVETT         ALLENTOWN PA      07 M 135   21:34   8/18   M0607   8/19   M 
   13 MABRY KRAUSE          BREINIGSVILLE PA  07 F  38   21:38   5/20   F0607   5/20   F 
   14 ZOIE BOYLE            JENKINTOWN PA     06 F 101   21:40   6/20   F0607   6/20   F 
   15 RYAN GRAHAM           HAVERTOWN PA      07 M  48   21:43   9/18   M0607   9/19   M 
   16 AMELIA GIPSON         NORTH WALES PA    07 F  76   22:08   7/20   F0607   7/20   F 
   17 JULIANNE BIEAK        AMBLER PA         07 F  13   22:15   8/20   F0607   8/20   F 
   18 DECLAN GUARINO-MCWILL SCHWENKSVILLE PA  06 M  49   22:19  10/18   M0607  10/19   M 
   19 GRACIE BOYLE          JENKINTOWN PA     06 F 100   22:31   9/20   F0607   9/20   F 
   20 NATALIE SAWKA         FORT WASHINGT PA  07 F   6   22:35  10/20   F0607  10/20   F 
   21 BRYAN SCHURMANN       NORTH WALES PA    07 M  41   22:37  11/18   M0607  11/19   M 
   22 NICHOLAS STIGLIANO    LANSDALE PA       06 M 139   22:53  12/18   M0607  12/19   M 
   23 KEVIN GARRICK         AMBLER PA         05 M 150   23:14                 13/19   M 
   24 ELIZABETH MEADOWCROFT BETHLEHEM PA      07 F  29   23:58  11/20   F0607  11/20   F 
   25 OWEN SHOEMAKER        NORTH WALES PA    06 M 129   24:10  13/18   M0607  14/19   M 
   26 GABRIELLE WEINSTEIN   SCOTCH PLAINS NJ  06 F 117   24:31  12/20   F0607  12/20   F 
   27 FRIDA BRODSKY         ELKINS PARK PA    06 F 141   24:37  13/20   F0607  13/20   F 
   28 ETHAN LEWIS           WASHINGTON CR PA  07 M  43   25:03  14/18   M0607  15/19   M 
   29 SATCHEL CASKEY        PHILADELPHIA PA   06 M  61   25:20  15/18   M0607  16/19   M 
   30 REESE GUARINO-MCWILLI SCHWENKSVILLE PA  06 F  50   25:31  14/20   F0607  14/20   F 
   31 ASHER RAPHAELLI       WYNNEWOOD PA      07 M  20   25:44  16/18   M0607  17/19   M 
   32 CAILYN ROSSNEY        DOWNINGTOWN PA    07 F  67   25:48  15/20   F0607  15/20   F 
   33 SOPHIA SMITH          WARMINSTER PA     07 F 144   25:49  16/20   F0607  16/20   F 
   34 LIAM JEFFERS          LANSDALE PA       07 M  65   26:35  17/18   M0607  18/19   M 
   35 MAXWELL EISENSTEIN    MEADOWBROOK PA    07 M 137   27:03  18/18   M0607  19/19   M 
   36 KEEGAN CHIDESTER      DOWNINGTOWN PA    06 F  83   29:50  17/20   F0607  17/20   F 
   37 KAITLYN O'HARA        GLENSIDE PA       07 F  53   29:54  18/20   F0607  18/20   F 
   38 ANNA MANWARING        MOUNT LAUREL NJ   06 F  58   32:21  19/20   F0607  19/20   F 
   39 CARLEY COOK           PHOENIXVILLE PA   06 F  40   34:05  20/20   F0607  20/20   F 


 UNOFFICIAL RESULTS OF  THE LIG KIDS TRIAHLON 2016 8-9
                    AUG 27, 2016  *  Penilyn  PA
                      Results at www.dqevents.com

                                                               age|#in
                                                        FINAL  grp|age   age  sex|#fin
 plc      NAME                  City/ST      age S no.  TIME   plc|grp   grp  plc|by sex
===== ===================== ================ === = === ======= =======  ===== ==========
    1 JERRY WANG            WAYNE PA          09 M 105   13:34   1/25   M0809   1/25   M 
    2 ERIC SUN              WAYNE PA          09 M  26   14:25   2/25   M0809   2/25   M 
    3 CHASE YOUNG           NORTH WALES PA    09 M   3   15:54   3/25   M0809   3/25   M 
    4 ANA BROWN             TRENTON NJ        09 F 106   16:21   1/21   F0809   1/21   F 
    5 BRODY REYNOLDS        MANAHAWKIN NJ     09 M  22   16:24   4/25   M0809   4/25   M 
    6 DANIEL TRAFICANTI     PHOENIXVILLE PA   08 M  66   16:39   5/25   M0809   5/25   M 
    7 SHUNJI WATANABE       WAYNE PA          08 M  63   17:00   6/25   M0809   6/25   M 
    8 ANDREW THOMAS         COOPERSBURG PA    09 M  95   17:02   7/25   M0809   7/25   M 
    9 AARON JOHNSON         SCHWENKSVILLE PA  08 M 109   17:08   8/25   M0809   8/25   M 
   10 CARTER DANIEL         READING PA        09 M  44   17:16   9/25   M0809   9/25   M 
   11 JENNA PETERSON        NORTH WALES PA    09 F 114   17:29   2/21   F0809   2/21   F 
   12 CAEL WEIDEMOYER       TELFORD PA        09 M 115   17:38  10/25   M0809  10/25   M 
   13 CHLOE CALVERT         BROOMALL PA       09 F  96   17:43   3/21   F0809   3/21   F 
   14 REID LOVETT           ALLENTOWN PA      08 M 136   17:58  11/25   M0809  11/25   M 
   15 CAROLYN KELLY         WYNNEWOOD PA      09 F 124   20:02   4/21   F0809   4/21   F 
   16 ASHER JACOB           WILLOW GROVE PA   09 M  60   20:07  12/25   M0809  12/25   M 
   17 JULIANA GRAZIANO      HARLEYSVILLE PA   08 F  85   20:09   5/21   F0809   5/21   F 
   18 COLIN P MCCABE        PHILADELPHIA PA   09 M  52   20:09  13/25   M0809  13/25   M 
   19 ADITYA KOTHARI        DEVON PA          09 M  54   20:14  14/25   M0809  14/25   M 
   20 KATHERINE HUSSA       AMBLER PA         09 F 121   20:30   6/21   F0809   6/21   F 
   21 COLIN ATHERHOLT       FORT WASHINGT PA  08 M  68   20:34  15/25   M0809  15/25   M 
   22 ANTHONY PAONE         MAPLE GLEN PA     08 M 133   20:48  16/25   M0809  16/25   M 
   23 ELLIE KAFER           PHILADELPHIA PA   09 F  17   21:05   7/21   F0809   7/21   F 
   24 GIANNI PARENTI        ALLENTOWN PA      08 M  12   21:07  17/25   M0809  17/25   M 
   25 CADENCE CHIDESTER     DOWNINGTOWN PA    08 F  82   21:12   8/21   F0809   8/21   F 
   26 NINA WUERZINGER       BALA PA           09 F 149   21:18   9/21   F0809   9/21   F 
   27 MEREDITH ELDREDGE     READING PA        09 F  72   21:28  10/21   F0809  10/21   F 
   28 ALLIE MITCHELL        ROYERSFORD PA     09 F  69   22:18  11/21   F0809  11/21   F 
   29 ZANE SHOEMAKER        NORTH WALES PA    09 M 130   22:21  18/25   M0809  18/25   M 
   30 ELIZA EVANS           FLOURTOWN PA      09 F  24   22:29  12/21   F0809  12/21   F 
   31 CHRISTIAN SINOPOLI    BLUE BELL PA      09 M  74   23:00  19/25   M0809  19/25   M 
   32 KATIE MCCULLOUGH      WYNNEWOOD PA      09 F  31   23:11  13/21   F0809  13/21   F 
   33 ALICE MCALEENAN       GLEN MILLS PA     08 F  37   23:12  14/21   F0809  14/21   F 
   34 MATTHEW RANDA         NORTH WALES PA    09 M 123   23:32  20/25   M0809  20/25   M 
   35 LOGAN KRIDER          HARLEYSVILLE PA   08 M   7   23:38  21/25   M0809  21/25   M 
   36 EMILY SCHAAB          DOYLESTOWN PA     08 F 132   23:49  15/21   F0809  15/21   F 
   37 JOSEPHINE STRADER     BALA CYNWYD PA    08 F  11   24:12  16/21   F0809  16/21   F 
   38 AVA CHIARAVALLO       TOMS RIVER NJ     09 F 143   24:31  17/21   F0809  17/21   F 
   39 GAVIN FOUNTAIN        AMBLER PA         08 M  92   25:03  22/25   M0809  22/25   M 
   40 DANITY PIKE           KING OF PRUSS PA  08 F  64   25:54  18/21   F0809  18/21   F 
   41 ANIKA WELGOSH         KING OF PRUSS PA  08 F 118   26:04  19/21   F0809  19/21   F 
   42 AIDEN STEBNER         WARMINSTER PA     09 M  47   26:56  23/25   M0809  23/25   M 
   43 JAKE TAN              AMBLER PA         09 M  16   27:07  24/25   M0809  24/25   M 
   44 BRIANNA SMITH         WARMINSTER PA     09 F 145   27:38  20/21   F0809  20/21   F 
   45 EMMY SCHURR           AMBLER PA         08 F 122   28:42  21/21   F0809  21/21   F 
   46 CHASE PALUMBO         PERKASIE PA       08 M  87   29:33  25/25   M0809  25/25   M 


 UNOFFICIAL RESULTS OF  THE LIG KIDS TRIAHLON 2016 10-11
                    AUG 27, 2016  *  Penilyn  PA
                      Results at www.dqevents.com

                                                               age|#in
                                                        FINAL  grp|age   age  sex|#fin
 plc      NAME                  City/ST      age S no.  TIME   plc|grp   grp  plc|by sex
===== ===================== ================ === = === ======= =======  ===== ==========
    1 CARTER STOUDT         PERKASIE PA       10 M  88   16:51   1/34   M1011   1/34   M 
    2 KALEIGH EVANS         FLOURTOWN PA      11 F  25   17:21   1/24   F1011   1/24   F 
    3 CAYDEN JOHNSON        SCHWENKSVILLE PA  11 M 110   17:22   2/34   M1011   2/34   M 
    4 MICHAEL LAUX          AMBLER PA         10 M  99   17:37   3/34   M1011   3/34   M 
    5 COLYN JOHNSONNULL     REINHOLDS PA      10 M 108   17:51   4/34   M1011   4/34   M 
    6 BIANKA PACIOREK       MORRISVILLE PA    11 F  36   17:53   2/24   F1011   2/24   F 
    7 ALEXANDER JIANG       DEVON PA          10 M  81   18:04   5/34   M1011   5/34   M 
    8 BENJAMIN WEALAND      AMBLER PA         10 M  27   18:05   6/34   M1011   6/34   M 
    9 BEN LARKIN            KING OF PRUSS PA  11 M  57   18:28   7/34   M1011   7/34   M 
   10 THOMAS MALLLOY        BLUE BELL PA      10 M  46   18:29   8/34   M1011   8/34   M 
   11 MICHELLE KELLY        WYNNEWOOD PA      11 F 125   18:39   3/24   F1011   3/24   F 
   12 ALICIA MCHUGH         JENKINTOWN PA     11 F  30   18:40   4/24   F1011   4/24   F 
   13 MATTHEW KRAUSE        BREINIGSVILLE PA  10 M  39   18:49   9/34   M1011   9/34   M 
   14 SARAH HOWARD          NORTH WALES PA    11 F 113   19:10   5/24   F1011   5/24   F 
   15 PATE BANMILLER        LOWER GWYNEDD PA  11 M  10   19:11  10/34   M1011  10/34   M 
   16 MICHAEL NISZCZAK      HATFIELD PA       10 M  14   19:17  11/34   M1011  11/34   M 
   17 RYAN JOHNSON          SCHWENKSVILLE PA  10 M 111   19:27  12/34   M1011  12/34   M 
   18 DOMINICK PAONE        MAPLE GLEN PA     10 M 134   19:34  13/34   M1011  13/34   M 
   19 MAIA KAFER            PHILADELPHIA PA   10 F  18   19:53   6/24   F1011   6/24   F 
   20 MAEVE HYDOCK          LANSDALE PA       11 F 119   19:55   7/24   F1011   7/24   F 
   21 MAX BANMILLER         LOWER GWYNEDD PA  11 M   9   20:03  14/34   M1011  14/34   M 
   22 MAGGIE STINE          BRYN ATHYN PA     11 F  23   20:27   8/24   F1011   8/24   F 
   23 CARTER VANDERMOLEN    NORTH WALES PA    11 M 103   20:30  15/34   M1011  15/34   M 
   24 ALEX BURNS            LANSDALE PA       10 M  97   20:41  16/34   M1011  16/34   M 
   25 JACKSON GARRETT       HOUSTON DE        10 M 116   20:49  17/34   M1011  17/34   M 
   26 ALEXANDRA STIELAU     GILBERTSVILLE PA  11 F  78   20:53   9/24   F1011   9/24   F 
   27 NOAH MANWARING        MOUNT LAUREL NJ   10 M  59   20:56  18/34   M1011  18/34   M 
   28 CAMERON MALFITANO     DOYLESTOWN PA     11 M  34   21:02  19/34   M1011  19/34   M 
   29 ASHLEY MITCHELL       ROYERSFORD PA     11 F  70   21:05  10/24   F1011  10/24   F 
   30 REAGAN ROTH           PHILADELPHIA PA   10 F  80   21:11  11/24   F1011  11/24   F 
   31 KAITLYN ENG           ROBBINSVILLE NJ   10 F 112   21:17  12/24   F1011  12/24   F 
   32 OWEN REAPE            BLUE BELL PA      11 M 147   21:31  20/34   M1011  20/34   M 
   33 NATHAN SILBERMAN      WARMINSTER PA     11 M  93   21:33  21/34   M1011  21/34   M 
   34 AKINA KIZUKA          READING PA        10 F  28   21:36  13/24   F1011  13/24   F 
   35 ALAN BAI              FURLONG PA        11 M  89   21:36  22/34   M1011  22/34   M 
   36 DREW KUHN             AMBLER PA         10 M  35   21:46  23/34   M1011  23/34   M 
   37 WADE MUNNS            LUMBERTON NJ      10 M 146   21:54  24/34   M1011  24/34   M 
   38 ISABELLA CHIARAVALLO  TOMS RIVER NJ     11 F 142   22:12  14/24   F1011  14/24   F 
   39 CELINA BAGCHI         AMBLER PA         10 F  33   22:22  15/24   F1011  15/24   F 
   40 JAMES NILES           WARMINSTER PA     10 M  56   22:38  25/34   M1011  25/34   M 
   41 MIRANDA SCHREFFLER    FLOURTOWN PA      10 F  84   23:11  16/24   F1011  16/24   F 
   42 MARK STEINNAGEL TAYL  HAVERFORD PA      10 M 128   23:39  26/34   M1011  26/34   M 
   43 JOSEPH YANG           CHATHAM NJ        10 M 126   23:44  27/34   M1011  27/34   M 
   44 WILL CORYELL          LAMBERTVILLE NJ   10 M   5   23:45  28/34   M1011  28/34   M 
   45 JACKSON SCHURMANN     NORTH WALES PA    10 M  42   24:11  29/34   M1011  29/34   M 
   46 COOPER ALBERTINI      HAINESPORT NJ     10 M 148   24:21  30/34   M1011  30/34   M 
   47 MIREI GABIELSEN       JENKINTOWN PA     11 F  94   24:22  17/24   F1011  17/24   F 
   48 EVE HALBERT           WYNNEWOOD PA      10 F  32   24:52  18/24   F1011  18/24   F 
   49 MICAH MARGOLIS        NORTH WALES PA    11 M  45   25:05  31/34   M1011  31/34   M 
   50 BRYCE JOHNSONNULL     REINHOLDS PA      10 M 107   25:19  32/34   M1011  32/34   M 



                                                                       Page 2
        UNOFFICIAL RESULTS OF  THE LIG KIDS TRIAHLON 2016 10-11
                    AUG 27, 2016  *  Penilyn  PA
                      Results at www.dqevents.com

                                                               age|#in
                                                        FINAL  grp|age   age  sex|#fin
 plc      NAME                  City/ST      age S no.  TIME   plc|grp   grp  plc|by sex
===== ===================== ================ === = === ======= =======  ===== ==========
   51 BEN BRUZEK            AMBLER PA         11 M   8   25:58  33/34   M1011  33/34   M 
   52 MELIA WITTLINGER      POTTSTOWN PA      10 F  90   26:21  19/24   F1011  19/24   F 
   53 MOLLY MOSER           FLOURTOWN PA      10 F  55   26:38  20/24   F1011  20/24   F 
   54 KAYLA MULLEN          LANSDALE PA       11 F  73   27:06  21/24   F1011  21/24   F 
   55 ADELYNE HAZELRIGG     CHALFONT PA       10 F 131   27:12  22/24   F1011  22/24   F 
   56 MIRANDA EISENSTEIN    MEADOWBROOK PA    10 F 138   28:10  23/24   F1011  23/24   F 
   57 JUSTIN MILLER         BLUE BELL PA      11 M  19   28:17  34/34   M1011  34/34   M 
   58 MADYSON SZCZYPIORSKI  PIPERSVILLE PA    10 F  98   29:10  24/24   F1011  24/24   F 



   UNOFFICIAL RESULTS OF  THE LIG KIDS TRIAHLON 2016 12-14
                    AUG 27, 2016  *  Penilyn  PA
                      Results at www.dqevents.com

                                                               age|#in
                                                        FINAL  grp|age   age  sex|#fin
 plc      NAME                  City/ST      age S no.  TIME   plc|grp   grp  plc|by sex
===== ===================== ================ === = === ======= =======  ===== ==========
    1 RAYMOND WELGOSH       KING OF PRUSS PA  13 M 188   17:51   1/17   M1214   1/17   M 
    2 JACK LARKIN           KING OF PRUSS PA  13 M 174   19:40   2/17   M1214   2/17   M 
    3 TAIJI WATANABE        WAYNE PA          13 M 175   19:47   3/17   M1214   3/17   M 
    4 KYLEIGH CALVERT       BROOMALL PA       12 F 185   20:09   1/18   F1214   1/18   F 
    5 GRAYDEN GRIFFITHS     NORTH WALES PA    14 M 191   20:24   4/17   M1214   4/17   M 
    6 CHRISTINA TRAFICANTI  PHOENIXVILLE PA   12 F 179   20:44   2/18   F1214   2/18   F 
    7 KATIE REGAN           WEST CHESTER PA   14 F 161   20:57   3/18   F1214   3/18   F 
    8 CARA STEVENSON        NEWTOWN SQUAR PA  12 F 183   21:18   4/18   F1214   4/18   F 
    9 QUINN BUCK            DOYLESTOWN PA     13 M 171   21:19   5/17   M1214   5/17   M 
   10 DON SOLOMON           METUCHEN NJ       14 M 192   22:35   6/17   M1214   6/17   M 
   11 RILEY KODIDEK         FOUNTAINVILLE PA  12 M 180   22:37   7/17   M1214   7/17   M 
   12 ALEXANDER MCHUGH      JENKINTOWN PA     13 M 165   22:55   8/17   M1214   8/17   M 
   13 LAUREL KRAUSE         BREINIGSVILLE PA  14 F 166   23:35   5/18   F1214   5/18   F 
   14 ALEXIS KREBS          HARLEYSVILLE PA   14 F 177   23:40   6/18   F1214   6/18   F 
   15 ZACHARY MALLOY        BLUE BELL PA      13 M 170   24:09   9/17   M1214   9/17   M 
   16 ASHER SASSON          DRESHER PA        12 M 172   24:14  10/17   M1214  10/17   M 
   17 GREG SANBORN          LANSDALE PA       13 M 178   24:41  11/17   M1214  11/17   M 
   18 GABBY CELONA          PHILADELPHIA PA   13 F 184   24:47   7/18   F1214   7/18   F 
   19 JULIA BRUESTLE        ABINGTON PA       14 F 182   25:00   8/18   F1214   8/18   F 
   20 JACOB SASSON          DRESHER PA        12 M 173   25:06  12/17   M1214  12/17   M 
   21 RILEY HYDOCK          LANSDALE PA       13 F 189   25:14   9/18   F1214   9/18   F 
   22 LANE HALBERT          WYNNEWOOD PA      14 F 167   25:54  10/18   F1214  10/18   F 
   23 ABBY STUMP            FLEETWOOD PA      13 F 163   26:11  11/18   F1214  11/18   F 
   24 ASTIN DANIEL          READING PA        12 M 168   26:32  13/17   M1214  13/17   M 
   25 CAYLA HIGGINSON       NORTH WALES PA    14 F 197   26:37  12/18   F1214  12/18   F 
   26 NICOLE UZZO           AMBLER PA         13 F 196   26:58  13/18   F1214  13/18   F 
   27 ASHTON GRIFFITHS      NORTH WALES PA    12 M 190   27:22  14/17   M1214  14/17   M 
   28 GINA SMYTH            SCHWENKSVILLE PA  14 F 176   27:25  14/18   F1214  14/18   F 
   29 LUKE WEIDEMOYER       TELFORD PA        12 M 186   28:02  15/17   M1214  15/17   M 
   30 MICHELLE ZHAI         COLLEGEVILLE PA   12 F 194   30:14  15/18   F1214  15/18   F 
   31 CAROLYN MOWERY        HARLEYSVILLE PA   12 F 162   30:42  16/18   F1214  16/18   F 
   32 ABIGAIL SILBERMAN     WARMINSTER PA     13 F 181   30:45  17/18   F1214  17/18   F 
   33 JORDYN MILLER         BLUE BELL PA      13 F 164   32:06  18/18   F1214  18/18   F 
   34 AIDEN GARRETT         HOUSTON DE        12 M 187   32:59  16/17   M1214  16/17   M 
   35 JASON LACIANCA        NORTH WALES PA    12 M 193   39:26  17/17   M1214  17/17   M 


  K I D S   A  G  E  -  G  R  O  U  P     R  E  S  U  L  T  S   

                         MALE AGE GROUP:  05 - 07
    1    29 DECLAN BUCK         07 DOYLESTOWN    PA   18:48 
    2    31 BRADEY STIELAU      06 GILBERTSVILLE PA   19:05 
    3    34 CHARLES HUSSA       07 AMBLER        PA   19:12 
    4    36 TYLER YOUNG         07 NORTH WALES   PA   19:26 
    5    51 LUCA SINOPOLI       07 BLUE BELL     PA   20:25 
    6    61 AUSTIN MITCHELL     06 ROYERSFORD    PA   20:55 
                        FEMALE AGE GROUP:  05 - 07
    1    26 BRINLEY REYNOLDS    06 MANAHAWKIN    NJ   18:39 
    2    69 CHEYENNE GREENE     07 PERKASIE      PA   21:09 
    3    72 VANESSA GRAZIANO    07 HARLEYSVILLE  PA   21:13 
    4    81 LILY HART           07 FLOURTOWN     PA   21:33 
    5    85 MABRY KRAUSE        07 BREINIGSVILLE PA   21:38 
    6    86 ZOIE BOYLE          06 JENKINTOWN    PA   21:40 
                         MALE AGE GROUP:  08 - 09
    1     1 JERRY WANG          09 WAYNE         PA   13:34 
    2     2 ERIC SUN            09 WAYNE         PA   14:25 
    3     3 CHASE YOUNG         09 NORTH WALES   PA   15:54 
    4     5 BRODY REYNOLDS      09 MANAHAWKIN    NJ   16:24 
    5     6 DANIEL TRAFICANTI   08 PHOENIXVILLE  PA   16:39 
    6     8 SHUNJI WATANABE     08 WAYNE         PA   17:00 
                        FEMALE AGE GROUP:  08 - 09
    1     4 ANA BROWN           09 TRENTON       NJ   16:21 
    2    14 JENNA PETERSON      09 NORTH WALES   PA   17:29 
    3    17 CHLOE CALVERT       09 BROOMALL      PA   17:43 
    4    43 CAROLYN KELLY       09 WYNNEWOOD     PA   20:02 
    5    47 JULIANA GRAZIANO    08 HARLEYSVILLE  PA   20:09 
    6    53 KATHERINE HUSSA     09 AMBLER        PA   20:30 
                         MALE AGE GROUP:  10 - 11
    1     7 CARTER STOUDT       10 PERKASIE      PA   16:51 
    2    13 CAYDEN JOHNSON      11 SCHWENKSVILLE PA   17:22 
    3    15 MICHAEL LAUX        10 AMBLER        PA   17:37 
    4    19 COLYN JOHNSONNULL   10 REINHOLDS     PA   17:51 
    5    22 ALEXANDER JIANG     10 DEVON         PA   18:04 
    6    23 BENJAMIN WEALAND    10 AMBLER        PA   18:05 
                        FEMALE AGE GROUP:  10 - 11
    1    12 KALEIGH EVANS       11 FLOURTOWN     PA   17:21 
    2    20 BIANKA PACIOREK     11 MORRISVILLE   PA   17:53 
    3    27 MICHELLE KELLY      11 WYNNEWOOD     PA   18:39 
    4    28 ALICIA MCHUGH       11 JENKINTOWN    PA   18:40 
    5    32 SARAH HOWARD        11 NORTH WALES   PA   19:10 
    6    41 MAIA KAFER          10 PHILADELPHIA  PA   19:53 
                         MALE AGE GROUP:  12 - 15
    1    18 RAYMOND WELGOSH     13 KING OF PRUSS PA   17:51 
    2    39 JACK LARKIN         13 KING OF PRUSS PA   19:40 
    3    40 TAIJI WATANABE      13 WAYNE         PA   19:47 
    4    50 GRAYDEN GRIFFITHS   14 NORTH WALES   PA   20:24 
    5    76 QUINN BUCK          13 DOYLESTOWN    PA   21:19 
    6    78 NICHOLAS MALLOY     15 BLUE BELL     PA   21:31 
    7   100 DON SOLOMON         14 METUCHEN      NJ   22:35 
    8   101 RILEY KODIDEK       12 FOUNTAINVILLE PA   22:37 
    9   105 ALEXANDER MCHUGH    13 JENKINTOWN    PA   22:55 
   10   120 ZACHARY MALLOY      13 BLUE BELL     PA   24:09 
   11   124 ASHER SASSON        12 DRESHER       PA   24:14 
   12   130 GREG SANBORN        13 LANSDALE      PA   24:41 
   13   137 JACOB SASSON        12 DRESHER       PA   25:06 
   14   151 ASTIN DANIEL        12 READING       PA   26:32 
   15   161 ASHTON GRIFFITHS    12 NORTH WALES   PA   27:22 
   16   164 LUKE WEIDEMOYER     12 TELFORD       PA   28:02 
   17   177 AIDEN GARRETT       12 HOUSTON       DE   32:59 
   18   179 JASON LACIANCA      12 NORTH WALES   PA   39:26 
                        FEMALE AGE GROUP:  12 - 15
    1    46 KYLEIGH CALVERT     12 BROOMALL      PA   20:09 
    2    57 CHRISTINA TRAFICANT 12 PHOENIXVILLE  PA   20:44 
    3    63 KATIE REGAN         14 WEST CHESTER  PA   20:57 
    4    74 CARA STEVENSON      12 NEWTOWN SQUAR PA   21:18 
    5   112 LAUREL KRAUSE       14 BREINIGSVILLE PA   23:35 
    6   115 ALEXIS KREBS        14 HARLEYSVILLE  PA   23:40 
    7   131 GABBY CELONA        13 PHILADELPHIA  PA   24:47 
    8   133 JULIA BRUESTLE      14 ABINGTON      PA   25:00 
    9   138 RILEY HYDOCK        13 LANSDALE      PA   25:14 
   10   145 LANE HALBERT        14 WYNNEWOOD     PA   25:54 
   11   149 ABBY STUMP          13 FLEETWOOD     PA   26:11 
   12   153 CAYLA HIGGINSON     14 NORTH WALES   PA   26:37 
   13   156 NICOLE UZZO         13 AMBLER        PA   26:58 
   14   162 GINA SMYTH          14 SCHWENKSVILLE PA   27:25 
   15   172 MICHELLE ZHAI       12 COLLEGEVILLE  PA   30:14 
   16   173 CAROLYN MOWERY      12 HARLEYSVILLE  PA   30:42 
   17   174 ABIGAIL SILBERMAN   13 WARMINSTER    PA   30:45 
   18   175 JORDYN MILLER       13 BLUE BELL     PA   32:06